Mano vardas Viktorija,

Pagal išsilavinimą esu gyvensenos medicinos specialistė, dietistė. Dedu visas pastangas, kad savo žinių bagaže turėčiau visus reikalingus įrankius, padedančius Tau einant sveikos mitybos ir gyvensenos keliu :)

Sveika mityba į mano gyvenimą atėjo jau gana senai, turbūt suskaičiuočiau daugiau nei 10 metų. Žinoma, kaip ir daugelis pradėjau ieškoti informacijos apie dietas, kurių pagalba ne vieną kartą mečiau svorį. Drastiškų dietų eksperimentai mane vedė iki kritinio svorio, tuomet parvedė vingiuotu keliu atgal į per didelį svorį ir vėl atgal, lyg amerikietiškuose kalneliuose (todėl žinau, ne tik teoriškai kaip jautiesi, bet ir savo kailiu išbandžiusi visą tai, per ką eini ir Tu.)

Dietų klaidinantys takeliai nuvedė mane į tamsų mišką - valgymo sutrikimus, o ten jau grožio mažai (daugiau info mano bloge instagrame @viki.heal). Susigadinusi sveikatą, netekusi nuotaikos, energijos ir meilės gyvenimui įsikibau į sveikimą, ieškojau informacijos, domėjausi, baigiau dietetikos, studijas, Valgymo psichologijos kursus, daugybę kursų, seminarų ir knygų - kol galiausiai pažvelgiau į sveiką mitybą visai kitu kampu.

Tai apie SVEIKATĄ, skonius, įvairovę, energiją, gerą nuotaiką ir MEILĘ SAVO KŪNUI!

Duok organizmui šviežų, natūralų ir skanų maistą, tyrą vandenį, pozityvias mintis, geras knygas, gryną orą ir JIS TAU ATSIDĖKOS!!

Pakeisk savo įpročius ir PAMILK SAVEE!

Mano blogas

Čia dalinsiuosi savo mintimis apie balansą mityboje, lėkštėje ir galvoje!

Kontaktai

Viktorija Uzielė

Tel. Nr. +37068194704

El. paštas uzieleviktorija@gmail.com

Sveikos mitybos fėja 

viki.heal